Struktura gitary budowa akordów

      Comments Off on Struktura gitary budowa akordów

Współczesna gitara, 6 strun. Struny E, A, D, G, H, E, głosy są ustawione. Są i inne ustawienia aplikacji, ale nie chcę mieć do czynienia ze mną. Każda gitara jest podobny:
ciało gitary, gitary szyi, głowy gitara,

Gitara ciało

 Gitara ciałoGitara ciało wykonane z drewna. Akustyczne lub pół-akustyczna gitara hollow ciało drży w energię potencjalną w zagłębienie za pomocą bardziej mogą być dostarczone na żywo brzmią w formie. Tak jak drgania strun energii jest przekazywana powietrzu, więc gitara akustyczna, gitara dźwięk jest szybkie bicie.

Gitara elektryczna (gitarzysta) ciało z litego drewna, i tylko takie torbiele, aby tworzyć w instrumentach muzycznych, należących do elektronice zmieścić się w nim. Gitara elektryczna na wibrującej struny mniej dają na energię drewna, a także powietrza, więc dźwięk na nich przez długi czas. Długość jego głos lektora.

Ciało gitara struny jednej z czołowych mocowań mostu (most). To też wiersze odpowiedniej wysokości roszczenia. Tworzyli instrumentów akustycznych moście zwykle blokują sposób, tj. wysokość wiersza i długość wiersza nie może być regulowany. Jednak, elektryczne gitary, i wysokość paska jest regulowana w zakresie określonym w granicach. Gitara elektryczna części mostu-em, że z jedną ręką z pomocą “tremolo” efekt. To pomoże ci lepiej u mnie będzie mniej napięcia struna, tym samym zmieniając dźwięk na wysokości. Jeśli dźwignia puścić muzyk, on jest resetowany do pierwotnego stanu i dalej to samo – dobry interes, niż wcześniej. To tremolo na gitarze Fender i sobowtór, a system Floyd Rose przednia montażu urządzenia.

Gra w planie nawet nieprzyzwoity dysk ścierny, który zazwyczaj jest plastikowy dysk, który zainstalowałem na ciało wybór, nie rysują ciało gitary, lub do obsługi małego gitarzysty palcem. Co później .dlaczego jest to ważne. Elektryczne gitary do tej pory można znaleźć w głosy aktorów, którzy są stalowe struny wibrują z otrzymanych sygnałów elektrycznych. Tutaj możesz więcej.

Ciało gitary elektryczne znajdują się w eksploatacji niezbędnymi elementami elektroniki i ciała może być uzyskane z pokrętła i przełączniki, za pomocą których brzmienie gitary elektrycznej można regulować. Zazwyczaj uchwyty i dwa pokrętła tonu, znajdujące się na ciele, i multi-stopniowym przełącznikiem, że zastanawiam się, czy gitara jest bardziej pick-up. To może być wyłączona, sygnału audio do transmisji na wzmacniacz gitarowy.

Gitara szyja

Gitara szyjaGitara szyi zwykle wielowarstwowe, wykonane z drewna. Szyję końca gitarą po głowie którego struny mocowane do innego punktu końcowego. Rozdział w każdym wierszu jest klucz tuning wykonany z metalu lub tworzywa sztucznego.

Gitara szyi z zadań struny mocno napięte do trzymać ręce gitarzysty komfortowo wymieszać z tyłu i muzyk na szyi gitara, struny w określonych miejscach, a więc różnych wysokości dźwięków można grać.

Gitara szyja to część gryfa, nad którym przechodzi struny na gryfie płaskiej lub wypukłej , i, jak zwykle, z litego drewna. Gryf w gitarze zdarzenie szyję prostopadle, jak zwykle, miedziany bund. Gitarzysta gra Dobra, aby dociskać strunę, aby dźwięk odpowiedniego tonu. Dobrze dostarczonego i gryf gitary przez szyję wzdłuż linii prostej, bund przez ciąg wszędzie jedno i to samo odległość od promenady bund z wiersza jednym miejscu na każdej “pukanie” wiersze na kolejnym progu. Dobrze skonfigurowane narzędzie wiersza bund z odległości nie większej niż 3-5 mm. pianino Akustyczne-to odległość od górnej lokalizacja może być trochę więcej.

Gitara gryf wklejana, na śrubach lub pass-through sposób, aby pasowały do gitarze ciała. Tryb pass-through oznacza, że gitara szyi gitara ciała razem. Klejenie w przypadku gitary szyi nie zdjęli na gitarze ciała. Gitara akustyczna, gitara szyi zwykle przyklejona, ty i śrubami lub przez.
Gitara elektryczna szyja była stal naciąg sztangi, że szyi poprzez rozciąganie i klucza imbusowego można kontrolować. Z pomocą struny naciągu, przeciwdziałanie możliwych optymalnych może być wiele. Akustyczna gitara, jelitach lub z tworzyw sztucznych wiersza nie ciągną w tak nyakot, więc, jak zwykle, nie może być zatrzymany, nie ma napięcia rdzenia.