Powody, dlaczego potrzebujemy najlepsze szkoły muzyczne

      Comments Off on Powody, dlaczego potrzebujemy najlepsze szkoły muzyczne

Kilka miesięcy temu można było usłyszeć z pierwszych codziennych śpiew komisji edukacji, które są nazwy, w rzeczywistości nie szkoły ramki na co dzień, realizowane na śpiew wprowadzenie ogień może jako cel, zamiast każdej szkoły tworzą chór i chronionych czasu w praktyce chciałbym zrealizować.

Jednak codzienne śpiewanie myślałam, że to nie byłby zły pomysł, tak jak muzyka i śpiew, dużo zdrowia, dobry efekt, i to nawet nie ważne, jak bardzo czysto lub fałszywie śpiewać. Również wziąłem szybki 10 powodów, dlaczego warto byłoby, gdybyście mogli śpiewać razem z dziećmi – czy to w szkole lub w domu.

Powody, dlaczego edukacja śpiewu powinna być integralną częścią

Powody, dlaczego edukacja śpiewu powinna być integralną częścią Poprawić dobre samopoczucie społeczności Szkoła śpiewu był w zasadzie jest w stanie poprawić swoją samoocenę (szczególnie dzieci ze specjalnymi potrzebami). Usunięcie stresu,

aby pomóc dzieciom z codziennych problemów się zatrzymać, jednocześnie poprawiając koncentrację i pamięć. Społeczności śpiew pomoże społeczności rozwijać, podczas gdy członkowie nastrój lepszy, szczęśliwszy,  będzie w stosunku do siebie.

Zwiększyć swoją pewność siebie Ciekawe spostrzeżenie, że podczas wielu godzin szkolnych dzieci ciekawej i starają się spełniać oczekiwania, lekcja śpiewu w znacznie bardziej pewnie i swobodnie rozmawiać. Wspólne śpiewanie w odwagi z udziałem dzieci i cieszyć się dźwiękiem coś nowego można stworzyć, i to, co mogą zrobić.

Wypróbuj nowe lusterka piosenka!Najpierw po prostu słuchał, a potem po prostu zapamiętać słowa, można śpiewać. Przyczynia się do sukcesu Sally Goddard Blythe, Anglii Neuro-fizjologiczne psychologii, dyrektor Instytutu potwierdził, że śpiewała w dzieciństwie udowodnione, wpływające niekorzystnie wpłynąć na dalsze sukcesy szkoleniowe.

Dobry wpływ na zdrowie śpiewania

Dobry wpływ na zdrowie śpiewania
Muzyka i śpiew-to bardzo dobry stres, zmniejsza uczucie niepokoju, uwalnia endorfiny, wzmacnia system odpornościowy, zwiększa pojemność płuc i poprawia krążenie krwi. Badania uniwersytetu w Cardiff potwierdził również, że chór śpiewał w parze z dzieckiem większy i silniejszy w płucach.

Rozwój muzykalności dzieci Te dzieci, które pewnego dnia poznał śpiew późno, zbyt przywiązany do muzyki. W ten sposób uznają muzyki korzyści i dowiedzieć się śpiew, muzyka ekspresji, jak i muzyka i piosenki z mówionym wprowadzeniem.

Punktów styku między dzieckiem i dorosłym, między Nie przypadkowo radzą karmiących matek to już w ich brzucha rozwijającego się dziecka jest warte życia śpiewać. Dźwięk, mowa i intonacji już dzieci w łonie matki mogą usłyszeć, a my urodzili się już po jej śpiew, komunikacja jest jednym z w naturalny sposób. Dziecko śpiewa razem w przyszłości-jest to fantastyczny punkt społeczności, może być matka/rodzice/edukacja/nauczyciel i dziecko.Anglii, uczelnia, jeden z profesor Graham Welch śpiewa interpersonalne, społecznej i kulturowej komunikacji w najprostszej postaci.

Wspiera rozwój języka Ostatnio northwestern university przeprowadzili badania, wyraźnie i ściśle związanych z muzyką nauki i języka, czytania i rozwijanie umiejętności. Wsparcie muzycznych zrozumienie Eksperyment szkoły ankietowanych nauczycieli, 77% śpiewu trzyma instrumentów muzycznych i różnych stylów muzycznych jak najlepszy sposób. Jednak, śpiew świadomość muzyczną studentami też się rozwija.

Za darmo, w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie może być zrealizowana
Ktoś śpiewać, i to za darmo. W ten sposób, nawet w słabo finansowane szkołach z wysokiej jakości klasy. Zabawy Wokalne utwory istnieją szeroki wybór bardzo zabawne i zwiększa zaufanie. Śpiew taka praktyka spowoduje, że dzieci, które z stylów muzycznych, znanych .  w krajach sąsiednich, już 173 szczęśliwy pracy szkolnej. W szkołach uczestniczących w programie, i regularnie rozważa szczęście, zabawy, muzyka i śpiew pomagają.

Szczęśliwy program każda szkoła może dołączyć.